Exper Led Monitör 19.5' H3L-GVD S2

933.48 TL 870.05 TL

Exper 19.5" H3L-GVD S2 WIDE LED Monitör

Exper 19.5" H3L-GVD S2 WIDE LED Monitör, hem normal bilgisayar kullanımları hem de bilgisayar oyunları ve yüksek çözünürlüklü video izleme gibi kullanımlar için bir LCD monitör arayan kullanıcılara hitap ediyor. Ürün; HD+ ekran çözünürlüğü, TN teknolojisine sahip gelişmiş LED ekranı, 60 Hz yenileme hızı ve stereo ses sistemi gibi üstün özellikleri ile dikkat çekiyor. Exper'in HD+ ekran çözünürlüğüne sahip LED bilgisayar monitörlerinden biri olan üründe, 1600x900 piksel boyutlarında yüksek ekran çözünürlüğü bulunuyor.

 

Exper 19.5" H3L-GVD S2 WIDE LED Monitör ile Gelen Görüntü Keyfi

HD+ ekran çözünürlüğü; bilgisayar oyunları ve yüksek çözünürlüklü video izleme gibi durumlarda kullanıcılara oldukça avantaj sağlar. Yeni nesil LCD ekran teknolojilerinden biri olan TN panel sistemine sahip olan ürün, görüntü netliği ve renk zenginliği ile kullanıcılara görsel bir keyif yaşatır. LED monitör teknolojisine sahip olan ekranlar, görüntüleri daha canlı, parlak ve daha net bir şekilde verirler. Hem HD+ ekran çözünürlüğü hem de LED ekranı bulunan ürün; günlük bilgisayar kullanımı, oyunlar, videolar ve grafiksel çalışmalar gibi zengin bir kullanım alanına sahip. 19.5 İnç(49.5 cm) genişliğinde bir ekrana sahip olan üründe, monitörler için standart olan VGA giriş soketinin yanı sıra yüksek kalitede görüntü aktarımı sağlayan DVI giriş soketi de bulunuyor. Exper H3L-GVD LED monitör, 60 Hz yenileme hızı ve düşük tepki süresi sayesinde daha kesintisiz ve daha keyifli bir görüntü deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

60 Hz Yenileme Hızı ve Düşük Tepki Süresi

Yenileme hızı, özellikle bilgisayar oyunlarının herhangi bir donma olmadan oynanabilmesinde önemli bir faktör olarak ortaya çıkar. Ayrıca, LCD monitörün uygun cihazlar yardımıyla normal bir televizyon gibi kullanıldığı durumlarda da oldukça önem taşır. Ürün, 60 Hz yenileme hızı ve sahip olduğu stereo ses sistemi sayesinde monitör üzerinden televizyon izleme gibi durumlarda yüksek performans sergiler. Yenileme hızı özelliğinin yanı sıra bir monitörün sahip olduğu düşük tepki süresi de daha kesintisiz ve kaliteli görüntüler için önemli bir faktördür. Tepki süresi değeri, monitörün renk geçişlerini ne kadar kısa süre içinde gerçekleştirebileceğini gösterir. Exper monitör modelleri içinde 5 ms'lik düşük tepki süresi ile dikkat çeken ürün, kullanıcılara daha net ve kesintisiz görüntüler sağlar. Ürünün 5 ms'lik düşük tepki süresi özelliği, görüntülerde oluşabilecek bulanıklık ve hayaletimsi geçişler gibi istenmeyen durumları engeller. Exper'in stereo ses sistemine sahip monitör çeşitlerinden biri olan ürün, sağladığı yüksek kaliteli görüntünün yanı sıra kullanıcılara keyifli bir ses deneyimi de yaşatıyor.

 

Stereo Ses Sistemi ile Gelen Ses Keyfi

2 Watt stereo ses çıkış gücüne sahip olan ürün, bilgisayar için harici bir hoparlör kutusu kullanımını ortadan kaldırır. Ürünün üzerinde bulunan 3.5 mm standardındaki ses giriş soketi her türlü bilgisayara ve elektronik cihaza kolayca uyum sağlar. Monitör üzerinde bulunan dahili hoparlör sistemi hem bilgisayar monitörü olarak kullanımda hem de yardımcı cihazlar sayesinde televizyon olarak kullanımda oldukça avantaj sağlar. Monitör fiyatları olarak Exper'in orta bir segmentte kullanıma sunduğu üründe, görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra kullanıcı dostu ve gelişmiş tasarımsal özellikler bulunuyor. Siyah renkli olarak üretilen ve sadece 4 kg ağırlığa sahip olan ürün, VESA standardına uygun montaj desteği sayesinde duvara takılarak da rahatlıkla kullanılabilir. Uygun fiyatının yanı sıra oldukça şık ve ince bir tasarıma sahip olan ürünün, masa üstünde kullanım için yukarı-aşağı ayarlanabilir zarif bir standı bulunmaktadır. Siz de günlük kullanımlar ve oyunlar, videolar, grafiksel çalışmalar gibi gelişmiş kullanımlar için; zarif, kullanışlı ve yüksek görüntü kalitesinde bir monitör arıyorsanız Exper H3L-GVD'nin gelişmiş özellikleri ile tanışabilirsiniz

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları