Huawei Honor Color Band A2 Akıllı Bileklik AW61

348.08 TL 324.34 TL

Ürün Huawei Türkiye Garantisi Altındadır.

Akıllı telefonların gündelik hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesinden sonra akıllı saat ve bileklikler de gittikçe yaygınlaşıyor ve hayatı kolaylaştırıyor. Son dönemde piyasaya çıkan, kaliteli, çok fonksiyonlu ve bütçe dostu akılı bileklik modellerinden birisi de Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah oluyor.

Ürün Hakkında Genel Bilgiler

Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah özellikleri ile göz dolduran, büyük multi-touch ekranı ve premium tasarımı ile ön plana çıkan bir akıllı bileklik modeli oluyor. Bileklik, kaliteli ve kullanışlı, aynı zamanda uygun fiyatlı bir akıllı bilekliğe ihtiyaç duyan kullanıcıları hedefliyor. Akıllı bileklik, 0.96 inçlik büyük OLED ekranı sayesinde kullanıcısına rahat okuma avantajı sağlıyor. Dokunmatik ekran, parmak hareketlerinize oldukça hızlı, güzel tepki veren multi-touch özelliği ile etkin ve kolayca kullanılabiliyor.

Hafif, termoplastik poliüretan (TPU) kayışı ile bileği rahatsız etmeyen akıllı bileklik, kullanışlı kayış kilitlenme mekanizması ile pratik bir şekilde bileğe takılabiliyor, su geçirmez olması sayesinde yoğun ter ve yağmurdan etkilenmiyor, yüzerken de kullanılabiliyor. Bilekliğin ekranının ve kalp atış hızı sensörünün olduğu kısımda malzeme olarak diğer plastik türlerine göre daha sağlam ve parlak olan polikarbonat kullanılmış, ürünün çerçevesi ise paslanmaz çelik ve oldukça şık görünüyor.

Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - fiyatları ve performansı ile dünya genelindeki kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. 95 mAh'lik pili, 1,5 saat içerisinde şarj edilebilen ürün,uzun süre şarja ihtiyaç duymadan dayanabiliyor. Alarm özelliği de bulunan ürün, ayarladığınız saatte kuvvetli bir titreşim ile sizi uyandırıyor ya da yapmanız gereken şeyi hatırlatmak için size haber veriyor. Kalp atım hızını sürekli olarak takip edebilen Huawei Band A2 Akıllı Bileklik, adım sayar (pedometre), ritim bozukluğu (aritmi) uyarısı, kalori tüketimi ölçümü, hareketsizlik uyarısı ve uyku izleme özelliklerine de sahip. Uyku, insan sağlığı için en az egzersiz kadar, hatta daha da önemli bir faktör, bu açıdan akıllı bilekliğin uyku izleme özelliği, kullanıcılarının uyku saatlerini düzenlemelerine ve yeterli süre uyumalarına da bir ölçüde de olsa yardımcı olabiliyor.

Ürünün Kullanıcıya Sağladığı Avantajlar

 • Kasa çevresinde kullanılan paslanmaz çelik, tercih edilen kayış kalınlığı ve kayışta kullanılan elmas formlu tekstür premium kaliteyi vurguluyor. Kayışın ekran ile birleştiği kısımlardaki dizaynın önceki modellere göre yeniden elden geçirilmesi sonucu bu modelde zaman içerisinde bozulmaların önüne geçiliyor.
 • Büyük OLED ekran daha rahat bir okuma sağlıyor ve daha fazla metin gösterebiliyor, örnek olarak Whatsapp mesajları rahatlıkla okunabiliyor.
 • Kısa şarj süresi ile uzun süre (günlerce) kullanılabiliyor, ürünü 3 kere şarj etmek neredeyse 1 ay kullanılmasına imkan tanıyor.
 • Bilekliğin arkasında yer alan kalp atış hızı sensörü ile sürekli ölçüm alınıyor ve bu ölçümler ile daha detaylı egzersiz performans verileri toplanabiliyor. Bu veriler, uygulama üzerinden telefon ile entegrasyon sağlanarak detaylı grafikler üzerinden telefonda da incelenebiliyor.
 • Su geçirmez olması sayesinde bilekliğin farklı hava koşullarında, duşta ya da havuzda çıkarılması gerekmiyor, böylelikle kesintisiz bir şekilde veri toplanmaya devam ediliyor.
 • Kompakt tasarımlı şarj istasyonu, akıllı bilekliğin kasası büyüklüğünde olduğu için yer tutmuyor ve manyetik özellikli olması sayesinde saate kolaylıkla bağlanabiliyor.

Teknik Özellikler

Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah uygun fiyatına nazaran sunduğu özellikler ile dikkat çekiyor ve bir fiyat performans ürünü olarak tanımlanmayı gerçekten hak ediyor.

 • Akıllı bilekliğin kayış hariç boyutu, 46.8 mm x 20.5 mm x 11.2 mm.
 • Bileklik, oldukça hafif ve 22 gram ağırlığında, bunun pozitif bir sonucu olarak fiziksel aktivite esnasında herhangi bir rahatsızlık vermiyor.
 • 1,5 saatlik tek bir şarj sonrasındaki kullanım süresi 9 güne kadar.
 • Huawei Band A2 Akıllı Bileklik ile gelen uygulama bazlı özellikler: Uyku sürenizi takip eden uyku monitörü, sürekli olan kalp atış hızını ölçen kalp atış hızı monitörü, telefonunuza gelen çağrıları gösteren çağrı bildirim özelliği, Whatsaap mesajları gibi mesajları gösteren mesaj bildirim özelliği, planladığınız aktiviteleri hatırlatma özelliği, akıllı alarmlar, rahatsız etmeyin modu, kolun kaldırılması ile dokunma gerekmeden ekranın uyanması, telefonunuzu bulamadığınızda telefonu çaldırarak telefon bulma özelliği ve veri paylaşımı.

Kutu İçeriği

Ürün, oldukça kompakt tasarıma sahip, saklaması kolay bir kutu ile geliyor.

  • Şık, paslanmaz çelik çerçeveli, OLED ekranlı, hafif kayışlı Huawei Band A2 Akıllı Bileklik
  • Şarj Kablosu
  • Yer tutmayan Kompakt Tasarımlı Şarj İstasyonu
  • Garanti Kartı
  • Kullanıcı Kılavuzu

Marka Hakkında

Huawei, merkezi Çin'in Schenzen şehrinde bulunan, telekomünikasyon ve network ürünleri üreten çok uluslu bir teknoloji firması. Bugün için dünyanın en büyük telekomünikasyon ürünleri üreticisi olan firma, 1987 yılında eski bir ordu mensubu olan Ren Zhengfei tarafından kuruldu. İlk uluslararası projesini 1997 de yapan firma, ilk AR-GE merkezini ise 1999 yılında Hindistan'da açtı. Bugün yaklaşık 140000 çalışanı olan firmanın çalışanlarının neredeyse yarısı AR-GE departmanında çalışmakta, firmanın 6 AR-GE merkezi ise Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İsviçre, Hindistan, Rusya ve Çin'de bulunuyor.

Huawei ürün ve servisleri, dünyanın 170'ten fazla ülkesinde sunuluyor. Dünyanın en büyük 50 telekom firmasının %80'i Huawei ile çalışıyor, sürekli olarak iş ilişkisi içerisinde olduğu firmalar arasında Vodafone ve Motorola gibi büyük ve tanınmış telekomünikasyon firmaları var. Firmanın standart ev kullanıcıları için piyasaya sunduğu ürünler arasında kablosuz bağlantı sağlayan akıllı ev ürünleri, akıllı bileklik modelleri, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar bulunuyor. Firmanın giyilebilir akıllı ürünleri arasında Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah modelleri haricinde 5 farklı akıllı saat ve bileklik modeli daha bulunuyor.

Kullanım / Yönlendirme

Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah, ürün kutusu içerisinde bulunan detaylı bir kullanım kılavuzu ile birlikte geliyor, kullanım kılavuzu haricinde video paylaşım siteleri üzerinde de cihaz kurulumunun nasıl yapılacağına dair çok sayıda video bulabilmek mümkün. Ürünün kurulumunu yapabilmek için akıllı telefonunuzun işletim sistemine uygun Huawei Wear uygulamasını App Store veya Google Play'den yüklemeniz gerekiyor. Uygulama yüklendikten sonra ise isim, cinsiyet, doğum günü, boy ve kilo bilgilerinizi girmelisiniz, böylelikle gelişiminizi daha düzgün bir biçimde takip edebiliyorsunuz. Sonraki aşamada karşınıza çıkan menüden akıllı bilekliği, ardından bileklik modelinizi seçmeniz gerekiyor. Bu adımdan sonra telefonunuz ile akıllı bilekliğinizi eşleştiriyorsunuz, eşleştirme sırasında bilekliğiniz de elinizde ya da yakınınızda olsun. Eşleştirmeden sonra Huawei Health uygulamasının telefonunuza yüklenmesine izin vererek kurulumu tamamlıyorsunuz.

Huawei Health programı sunduğu detaylı özellikler ile hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için size yardımcı oluyor. Program ile yürüyüş, koşu ve bisiklet için ne kadar aktivite gerçekleştireceğiniz ile ilgili hedefler belirleyebiliyorsunuz, bunun dışında ulaşmak istediğiniz kiloyu yazarak kilo verme, hedef kilonuza yaklaşma durumunuzu takip etmeniz de mümkün. Bunun yanında koşu veya diğer sportif aktiviteleriniz için de programlar oluşturabiliyorsunuz.

Akıllı bilekliğinizden tam anlamı ile yararlanmak istiyor iseniz bilekliğinizi mümkün olduğunca çıkarmamalı ve fiziksel aktiviteniz ile ilgili istatistikleri düzenli olarak inceleyerek egzersiz programınızda gerekli düzeltmeleri yapmanız gerekiyor.“Ürün isminde ve açıklamasında aksi belirtilmediği sürece paket içeriğinde sadece data kablosu bulunmakta olup, şarj adaptörü bulunmamakta

İlgili Ürünler

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Nabız Ölçer Saat Oled Ekranlı
Yeni
387.64 TL 264.22 TL
Orjinal Ürün
Aynı Gün Kargo
Honor Band 4 Akıllı Bileklik CRS-B19
Yeni
617.06 TL 349.68 TL
Orjinal Ürün
Aynı Gün Kargo
Huawei Band 3e Akıllı Bileklik
Yeni
316.44 TL 284.80 TL
Orjinal Ürün
Aynı Gün Kargo

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Nabız Ölçer Saat Oled Ekranlı
Yeni
387.64 TL 264.22 TL
Orjinal Ürün
Aynı Gün Kargo
Honor Band 4 Akıllı Bileklik CRS-B19
Yeni
617.06 TL 349.68 TL
Orjinal Ürün
Aynı Gün Kargo
Huawei Band 3e Akıllı Bileklik
Yeni
316.44 TL 284.80 TL
Orjinal Ürün
Aynı Gün Kargo