Tenda A9 Wireless N300 300 Mbps 2.4 Ghz Menzil Arttırıcı Repeater

134.21 TL

Tenda A9 Wireless N300 Mbps 2.4 Ghz Menzil Arttırıcı Repeater


Geniş Kapsama Alanı

Tenda A9 Wireless Menzil Arttırıcı Repeater WiFi kapsama alanını 200 metre kareye kadar genişletebilir. Bu sayede daha geniş ve güçlü sinyal gücü ile büyük mekanlarda bile kesintisiz ve hızlı internete ulaşabilirsiniz.


Tek Tuşla Etkinleştirme

Tek tuşlu tasarımı sayesinde Tenda A9 Wireless Menzil Arttırıcı Repeater daha pratik ve kolay bir kullanım sağlar. Butona bastığınızda anında WiFi kapsama alanını genişletebilirsiniz. Kolay bir kuruluma sahiptir.


Tüm Markalarla Uyumlu

Modeminizin markası ve modeli ne olursa olsun Tenda A9 Wireless Menzil Arttırıcı Repeater uyumluluk gösterir. Bu sayede evinizde, işyerinizde vb. bu menzil genişleticiyi tercih edebilirsiniz. Geniş kullanım alanı sunar.Kesintisiz İnternet Keyfi

İnternete bağlı olan cihazınız hareket halinde olsa bile Tenda A9 Wireless Menzil Arttırıcı Repeater kesintisiz ve yüksek kaliteli, hızlı bir internet deneyimi sunar. Bu sayede evinizin her köşesinde üstün hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz.


Güçlü Sinyal

2 adet 3 dBi’lik harici anteni sayesinde Tenda A9 Wireless Menzil Arttırıcı Repeater oldukça güçlü bir şekilde sinyal iletimi yapar. Bu sayede daha kaliteli, hızlı ve yüksek performanslı internet kullanımı yapabilirsiniz.


Üstün Hız

3000 Mbps’ye kadar hız sağlayan Tenda A9 Wireless Menzil Arttırıcı Repeater en yüksek boyutlu filmlerde bile takılmadan izleme yapmanızı sağlar. Bu sayede oldukça kaliteli bir kullanım imkanı verir.

 

Teknik Özellikler

  • Anten Sayısı 2

  • WLAN Standardı 802.11n

  • Veri Transfer Hızı Maksimum 300 Mbps

  • Renk Beyaz

  • Model A9

  • Anten Gücü 3 dBi

  • Frekans  2.4 GHz

  • Marka  Tenda

 

İlgili Ürünler

Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı Türkiye uyumlu Global Versiyon
Yeni
272.12 TL 161.90 TL
Orjinal Ürün
Aynı Gün Kargo

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı Türkiye uyumlu Global Versiyon
Yeni
272.12 TL 161.90 TL
Orjinal Ürün
Aynı Gün Kargo