E-ticaret yapan firmalar genellikle hem pazar yerlerinde hem de kendi özel sitelerinde satış yaparlar. Pazar yerleri olarak nitelendirilen büyük e-ticaret siteleri satıcılardan yüksek komisyon oranları talep edebilmektedir.

Biz de kendi sitemizde satış yaparak pazar yerlerine komisyon için ödediğimiz tutarları müşterileriz için çeşitli avantajlara çevirmeyi tercih ediyoruz. Böylece kendi sitemiz üzerinden yaptığımız satışlarda müşterilerimize daha uygun ve avantajlı fiyatlar sunabiliyoruz.

Sitemiz üzerindeki bütün ürünler orjinal ve faturalı olarak müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Yapacağınız bütün alışverişler tıpkı büyük pazar yeri e-ticaret sitelerinde sizlere sunduğumuz hizmet gibi kurumsal güvencemiz ve garantimiz altında gerçekleşmektedir.

Bizden ürün alırken büyük e-ticaret sitelerini kullanmanız ile kendi internet sitemizi kullanmanız arasında size sunacağımız hizmet yönünden hiçbir fark olmayacaktır. Sitemizden 15.00 saatine kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir

Voltronx İle Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz. Tüm Ürünler Adınıza Faturalı Olarak Gönderilir

%100 Orjinal Ürün Garantisi

Günümüzde büyük e-ticaret sitelerinde bile sahte ürünlerin satıldığını görebiliyoruz.

Sandisk Türkiye başta olmak üzüre bir çok firma ile birebir ticari ilişki içindeyiz.Voltronx olarak kesinlikle sahte ürün satmıyoruz ve sizlere %100 orjinal ürün garantisi veriyoruz. İnternetten alışveriş yaptığınız esnada özellikle Xiaomi, Samsung, Toshiba, Seagate, SanDisk, Philips, Baseus gibi teknoloji ağırlıklı üretim yapan markaların kopya ürünleriyle karşılaşabilirsiniz.

Bu markaların sahte ürünleri özellikle internet ortamında orjinalmiş gibi çok fazla alınıp satılmaktadır ve bu durumdan habersiz kişiler, sahte ürün alarak mağdur olabilmektedir.

Biz bu markalar için müşterilerimize yüzde yüz orjinallik garantisi veriyoruz ve ürünlerimizi faturasıyla birlikte size ulaştırıyoruz.Uzun yıllardır bu tarz sahte versiyonu yaygın olan ürünlerin orjinal satışlarını yaptığımız için elinize geçen ürün kesinlikle sahte olmayacaktır.

İster Mobil İsterseniz Bilgisayarınızdan Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz

Fiyat Avantajı, Aynı Gün Kargo Ve Sürekli Destek İmkanı

Voltronx’in kendi sitesinde müşterilerine sunduğu en önemli özellik fiyat avantajıdır.Kendi sitemizde yaptığımız satışlarda pazar yerlerine komisyon ödemediğimiz için müşterilerimize daha avantajlı fiyatlar sunabiliyoruz. Bunun yanı sıra, sitemizden yapacağınız alışverişlerin büyük pazar yeri e-ticaret sitelerinden yapacağınız alışverişten hizmet açısından hiçbir farkı yoktur. Aynı gün kargo ve sürekli destek imkanlarını internet sitemizde de sağlıyoruz.15.00 saatine kadar yapacağınız alışverişleri aynı gün kargoya veriyoruz.

Sitemizden alışveriş esnasında herhangi bir sorun yaşarsanız bize sitemizdeki canlı destek bölümünden ya da WhatsApp destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Voltronx olarak satışını yaptığımız orijinal ürünlerin her zaman arkasındayız ve bir sorunla karşılaşmanız durumunda siz değerli müşterilerimize anlık olarak destek sunmaktan ve sorununuzu çözmekten memnuniyet duyarız.

Destek hatlarımız üzerinden bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Pazar Yerlerindeki Mağazalarımızı Da Ziyaret Edebilirsiniz

Yorum Yazın